Hizmetlerimiz

Kara Taşımacılığı

Transkargo AB normlarına sahip öz mal ve tedarikçi filosu ile Türkiye ve Avrupa, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri arasında komple ve grupaj (parsiyel) uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermektedir.

Deniz Taşımacılığı

Transkargo konteyner hat operatörleri ile yapılan uzun dönemli anlaşmalar, zengin müşteri portföyünün sağladığı satınalma gücü ve güçlü acente ağı ile "kapıdan kapıya" ve "tek muhatap" prensibi ile uluslararası konteyner (Komple ve parsiyel) forwarding hizmeti vermektedir.

Hava Taşımacılığı

Transkargo dünya çapında sahip olduğu acente bağlantıları ve havayolları ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ile müşterilerine hizmet ve fiyat avantajı sağlamaktadır .

Demiryolu Taşımacılığı

Transkargo Ülke içi ve dışında demiryolu taşımacılığı konusundaki uzman ekibi ve personelleri ile birlikte tecrübeli acentalarla birlikte çalışarak demiryolu taşıma hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı bir ilke edinmiştir.

timberland outlet polos lacoste mbt baratos nike roshe run ghd outlet hollister madrid nike outlet nike huarache joyas pandora Gafas ray ban ray ban baratas gafas oakley nike sb baratas new balance baratas nike free baratas boligrafos montblanc air jordan ireland new balance ireland